fbpx
  Click to listen highlighted text!
Mistrzostwa

Mini Mistrzostwa Małopolski

– SKILLS LEAGUE

Realizując założenia Fundacji SEE CHANCE zakładające wyrównywanie szans i pomoc młodym piłkarzom w rozwoju sportowej kariery zapraszamy na MINI MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI – SKILLS LEAGUE.

Organizujemy sportowe wydarzenie, jakiego w Nowym Sączu jeszcze nie było! Turniej dedykowany jest graczom z roczników 2012 i 2013, którzy pasjonują się piłką nożną, grają w klubie lub szkółce piłkarskiej i pochodzą z województwa małopolskiego.

Turniej
Arrow
Turniej Pilkarski

Hasło przewodnie turnieju:
„Pokaż swoje umiejętności”

Chcemy dać młodym graczom okazję do udziału w rozgrywkach pomagających w rozwijaniu techniki piłkarskiej. To zaniedbywany obecnie element treningów, który sprawia, że w porównaniu z innymi krajami europejskimi tracimy wiele młodych, dobrze rokujących talentów.

Celem turnieju jest nauka techniki, zmotywowanie zawodników do dalszych ćwiczeń, zaprezentowania swoich umiejętności oraz wyrównanie szans.

 

Kiedy odbędą się MINI MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI?

Mistrzostwa odbędą się w ciągu 4 weekendów między 7 listopada, a 13 grudnia. To  pozwoli sprawdzić realne umiejętności  uczestników.

 

SKILLS LEAGUE dla rocznika 2013

08.11.2020 r. | 22.11.2020 r. | Finał: 13.12.2020 r. (ul. Na Rurach)

 

SKILLS LEAGUE dla rocznika 2012

21.11.2020 r. | 28.11.2020 r. | Finał: 06.12.2020 r.

 

Areną spotkań będzie hali sportowa MOSiR w Nowym Sączu (ul. Nadbrzeżna i ul. Na Rurach), gdzie drużyny będę rozgrywać swoje mecze na dwóch małych boiskach o wymiarach równych połowie powierzchni hali.

Jakie obowiązują zasady?

Drużyny będą rywalizować na boisku z 4 bramkami w składach trzyosobowych + rezerwowi. Rozgrywki odbędą się w formie rywalizacji w dwóch losowo wybranych grupach ligowych, których zwycięzcy zagrają w finałowym meczu o puchar.

Dodatkowo organizatorzy przewidują wybór piłkarza, który podczas turnieju zasłynie jako „Najlepszy technik”. Miano to otrzyma osoba, która zaprezentuje swoje umiejętności w konkurencjach technicznych, odbywających się w czasie przerw w meczach.

Więcej informacji w regulaminie turnieju.

Zobacz zdjęcia

  Wspierają nas

  MaŁopolska
  Gotoma
  Danek
  Gazeta Krakowska
  Nam
  Herb Nowy Sącz
  Naszsport
  Kier
  Koral
  Dj Play 300x65
  Wisniowski 300x65
  Skip to content P Click to listen highlighted text!