fbpx
  Click to listen highlighted text!
Baner (1)

Mini Mistrzostwa Małopolski
2 edycja

– SKILLS LEAGUE

Zapraszamy na 2 edycją turnieju Mini Mistrzostwa Małopolski zima 2021, która odbędzie się już niebawem na przełomie listopada i grudnia. Celem turnieju jest wyrównywanie szans i pomoc młodym piłkarzom w rozwoju sportowej kariery.

Turniej realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, a Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel.

1a
Arrow
2a

Hasło przewodnie turnieju:
„Pokaż swoje umiejętności”

Z uwagi na ogromne zainteresowanie pierwszym turniejem w systemie FUNINO, jakiego w Nowym Sączu jeszcze nie było, postanowiliśmy rozszerzyć listę uczestników. Tym razem nasze wydarzenie obejmie nie 2, a 3 roczniki – 2014, 2013 oraz 2012!

Turniej dedykowany jest graczom, którzy pasjonują się piłką nożną, grają w klubie lub szkółce piłkarskiej i chcą doskonalić swoje umiejętności.

 

Kiedy odbędzie się 2 edycja MINI MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI?

SKILLS LEAGUE dla rocznika 2014

20.11.2021 r.

SKILLS LEAGUE dla rocznika 2013

27.11.2021 r.

SKILLS LEAGUE dla rocznika 2012

04.12.2021 r.

Areną spotkań będzie hali sportowa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu (ul. Kościuszki), gdzie drużyny będę rozgrywać swoje mecze na dwóch małych boiskach o wymiarach równych połowie powierzchni hali.

Jakie obowiązują zasady?

Turniej rozgrywany jest w systemie FUNINO. Drużyny będą rywalizować na boisku z 4 bramkami w składach trzyosobowych + rezerwowi.

Dodatkowo organizatorzy przewidują wybór piłkarza, który podczas turnieju zasłynie jako „Najlepszy strzelec”. Miano to otrzyma osoba, która strzeli najwięcej goli.

Zgłoszenia drużyn wraz z wypełnionym oświadczeniem należy przesłać co najmniej 3 dni przed turniejem danego rocznika.

Więcej informacji w regulaminie turnieju.

Tabela turniejowa Mini Mistrzostw Małopolski

Wspierają nas

MaŁopolska
Gotoma
Danek
Gazeta Krakowska
Nam
Herb Nowy Sącz
Naszsport
Kier
Koral
Dj Play 300x65
Wisniowski 300x65
Skip to content P Click to listen highlighted text!