fbpx

Rodzicu! Motywowanie to nie tylko Twoje zadanie. Poznaj pozycję “must have” każdego świadomego rodzica!

Udostępnij
Twoje dziecko rozpoczęło przygodę ze sportem, a Ty nie wiesz jak je motywować? To, co rodzice robią intuicyjnie, często przynosi odwrotne skutki i wywołuje u młodego zawodnika presję. To nic złego! Mama czy tata nie muszą być coachami i wygłaszać  mów motywacyjnych. Mogą zostawić to zadanie trenerowi, a dziecku podsunąć inspirującą książkę „Sportowy Wojownik”. Pozycja z wyzwaniami, zasadami oraz medalami jest obowiązkowa w biblioteczce każdego młodego zawodnika! 

Jesteś rodzicem debiutującego piłkarza? Wozisz go na treningi, dbasz o zdrowe odżywianie, kibicujesz na meczach, pilnujesz, żeby był wyspany i zawsze w dobrej formie. Robisz naprawdę wiele, aby ułatwić swojemu dziecku start, a może nawet zaszczepić w nim pasję na całe życie. Motywację można okazać na wiele sposobów, ale czasem trudno znaleźć właściwe słowa – takie, które trafią do Twojej pociechy, a jednocześnie nie wywołają presji czy utraty wiary we własne umiejętności. 

 

Motywacyja

Motywacyjna książka „Sportowy Wojownik”

Książka „Sportowy Wojownik” to jedyna taka pozycja na rynku, która motywuje młodych sportowców, zachęcając ich do podejmowania wyzwań i przyswajania zasad. Te przytoczone w poradniku przydadzą się nie tylko na boisku, ale też w szkole. Adresowana jest do dzieci – narrator zwraca się do nich bezpośrednio, nawołując do zapoznania się ze wskazówkami, a następnie stopniowego wdrażania ich w życie. To niezwykle angażująca forma, która zainteresuje nawet sceptycznych czytelników. Oczywiście rodzice mogą towarzyszyć im podczas lektury, a także podejmowanych wyzwań. Po pomyślnym zaliczeniu prób oraz pokonaniu własnych słabości w Sportowym Wojowniku rozpali się ogień ambicji.

  • 220 stron
  • 50 zasad
  • 100 wyzwań

A po pomyślnym przejściu wszystkich wyzwań zebranie kolekcji 51 medali, co jest równoznaczne z uzyskaniem tytułu Sportowego Wojownika!

Książka zainteresowała nas i zainspirowała. Głównie dlatego, że angażuje czytelników i motywuje ich do podejmowania działań. To nie tylko lektura zbudowana z teoretycznych rozważań, ale też szereg zajęć praktycznych, garść informacji o tym, czym jest kompletny rozwój sportowca i jakie cechy są ważne na boisku. Zachęcamy do zapoznania się z pozycją „Sportowy Wojownik”, bo jesteśmy pewni, że podobnie jak my, znajdziesz w niej wiele wartościowych uwag oraz wskazówek.

Więcej na temat książki znajdziecie tutaj.

Udostępnij
P